עורך דין נדל"ן בנתניה

בכוחו של עורך דין נדל"ן להציע שירותים משפטיים שונים ומגוונים, הקשורים כמובן כולם לעולם העסקי של נכסי דלא ניידי. במאמר זה נפרוש את העיקריים שבהם, תוך נתינת דגש ליתרון שבשכירת שירותו של עורך דין נדל"ן בנתניה לצרכי נדל"ן בעיר נתניה.

עורך דין נדל"ן בנתניה – מידע שימושי

שירות ראשון: ליווי משפטי ברכישת דירה

השירות הראשון אותו מציע עורך דין נדל"ן הוא ליווי משפטי ברכישת דירה. אנשים לעיתים נוטים לחשוב ששירות כזה אינו נצרך, אחרי הכול מדובר בעסקה פשוטה בה הנכס עובר לקונה והכסף תמורתו עובר למוכר. זוהי כמובן תפיסה פשטנית למדי של עסקאות נדל"ן, נסביר עתה מדוע.

עסקאות רכישת דירה הן מגוונות ושונות זו מזו, כך שלמעשה כמעט כל עסקה שונה מרעותה. בכל זאת ניתן לאפיין מספר סוגים של עסקאות רכישת דירה מיוחדות, אשר בכל אחת מהן השירות המשפטי הוא שונה:

 

סוג ראשון: רכישת דירה במסגרת עסקת קומבינציה

הסגו הראשון הוא רכישת דירה במסגרת עסקת קומבינציה, כלומר עסקה שכוללת הסכם בין בעלי הקרקע לקבלן להעברת הקרקע בתמורה לבעלות באחוזים מסוימים מהדירות שייבנו.

עסקאות קומבינציה הן דבר יחסית נפוץ בישראל, אך הן טומנות בחובן סיכונים מסוימים לקונים, בשל העובדה שהבעלות על הקרקע בדרך כלל לא נמצאת בידיו של היזם בכל שלביה של העסקה.

במקרה הזה שירותיו של עורך הדין יתרכזו בדרך כלל במציאת הדרכים הטובות ביותר להבטיח את זכויותיו של לקוחו, קונה הדירה, בכל מקרה שלא יהיה.

עורך דין נדל''ן בנתניה
עורך דין נדל"ן בנתניה

סוג שני: רכישת דירה במסגרת קבוצת רכישה

קבוצת רכישה היא בעצם התאגדות של מספר קונים יחדיו על מנת לפעול ככוח צרכני מאוחד ולהוזיל את עלויות הבנייה. עם זאת, קבוצה כזאת טומנת בחובה מורכבויות משפטיות רבות שצריכות לבוא על פתרונן על מנת להבטיח את זכויותיהם של הרוכשים.

כך למשל יש לבצע בדיקת רקע על היזם, על הניסיון שלו בעסקאות כאלו, ועל החוסן הכלכלי שלו. בנוסף יש לבדוק האם ניתנו ערבויות לפרויקט, ולדאוג לנסח את ההסכם כך שיהיה ברור מיהו המחליט בכל נקודות זמן ומהן התוצאות באי עמידה בשלבי הבנייה.

כל אלו הם קריטיים במיוחד לצורך הבטחת כדאיותו של פרויקט כזה, וכל אלו כמובן מהווים חלק מהשירותים המשפטיים שמציע עורך דין נדל"ן במסגרת שכזו.

 

סוג שלישי: רכישת דירה מקבלן

הסוג השלישי בו נעסוק הוא רכישת דירה מקבלן. במקרה כזה החששות העיקריים הם אי עמידה בתנאי החוזה, בעיקר אלו הנוגעים לקצב התקדמות העבודה ומפרט הדירה המובטחת, וחשש מפני פשיטת רגל או היעלמות של הקבלן.

בהתאם לכך, השירותים המשפטיים שמציע עורך דין נדל"ן בהקשר זה הם ייצוג מול הקבלן, התמקחות על תנאי החוזה ודרישה לעמוד בהסכם, כמובן תוך נכונות לפנות להליכים משפטיים כאשר הדבר אינו קורה, והבטחת ערבויותיו של הלקוח בעבור כל סכום שהוא משלם לקבלן.

 

שירות שני: ייצוג בעסקאות התחדשות עירונית

עם כניסתה של ההתחדשות העירונית לחיינו על כל מרכיביה, תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 ופינוי-בינוי, עורכי דין נדל"ן מציעים את שירותיהם גם בתחום הזה, הן לדיירים והן ליזמים.

 

שירות משפטי לדיירים בעסקאות התחדשות עירונית

השירות העיקרי שמציע עורך דין נדל"ן לדיירים העומדים בפני התחדשות עירונית הוא הבטחת זכויותיהם והשאת רווחם. את זאת הוא עושה על ידי בחינתו של היזם, בחינת החוזה ומיקוח לגבי תנאיו, פיקוח על התקדמות העבודות, הבטחת בטוחות מתאימות, וכמובן במקרה הצורך – פנייה לערכאות שיפוטיות מתאימות.

 

שירות משפטי ליזמים בעסקאות התחדשות עירונית

השירות המשפטי העיקרי שמציע עורך דין נדל"ן ליזמים הוא סיוע משמעותי בהשאת רווחם. את זאת ניתן לעשות על ידי ניהול יעיל ומהיר של המשא ומתן מול הדיירים, שכנוע של הדיירים הסרבנים, ייצוג מול רשויות התכנון והבנייה, וניסיון להגיע לפשרות במחלוקות עם הדיירים מחוץ לכותלי בית המשפט ככל שניתן.

 

אז מדוע עורך דין נדל"ן בנתניה?

אם הנדל"ן נשוא העסקה שברצונכם לבצע נמצא בנתניה כדאי לשכור את שירותיו של עורך דין המכיר את העיר וביצע עסקאות דומות בה בעבר.

בחירה בעורך דין כזה תסייע לו, ובהתאם לכך – תניב גם לכם תועלת כמובן, לתת את שירותיו המשפטיים בתחום הנדל"ן על הצד הטוב ביותר, שכן היכרות עם הסביבה, עם הנוהג באותו אזור, ועם הרשויות באזור מסוים בהחלט יכולות להפוך את השירות המשפטי הניתן לאיכותי יותר.

 

מחפשים עורך דין נדל"ן בנתניה? פנו לעו"ד יוני לוי, עורך דין מקרקעין ונדל"ן מומחה.

עורך דין נדל"ן מעניק ליווי משפטי ברכישת דירה, או ברכישה/ מכירה/ השכרה של נכסי נדל"ן נוספים. כמו כן, עורך הדין מעניק ייצוג משפטי ומנהל משא ומתן עבור לקוחותיו, גם בעסקאות בתחום ההתחדשות העירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי).

עורך הדין מעניק שירות של ייצוג לקוחותיו מול היזמים בעסקאות התחדשות עירונית, מוודא שכל הזכויות שלהם נשמרות, שהיזם מחזיק בכל האישורים הדרושים ומעמיד לרשות הרוכשים בטוחות כפי שדורש החוק, ובמקרה הצורך מייצג את הרוכשים בערכאות המשפטיות.

לפני ביצוע עסקת נדל"ן, חשוב לוודא מי הוא היזם, מה היא ההיסטוריה המקצועית שלו ובכמה פרויקטים דומים הוא לקח חלק. כמו כן, חשוב לוודא את עמידותו הכלכלית של היזם, ולדאוג לכך שהחוזה בין הצדדים יהיה בהיר ויבטיח את האינטרסים של שני הצדדים.

במידה ועסקת הנדל"ן שאתם מתכננים לבצע היא באזור נתניה, חשוב לבחור בעורך דין נדל"ן שמכיר את האזור היטב, וכך גם את החוקים והתקנות העירוניות בנושא הנדל"ן האופייניות לאזור זה. בצורה זו השירות המשפטי שתקבלו יוכל להיות איכותי ומקיף יותר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

המידע לעיל מהווה מידע ראשוני בלבד ואין הוא מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואין באמור לעיל בכדי להוות המלצה לנקיטת הליכים ו/או להימנעות מהם. מומלץ להיוועץ עם עו"ד המתמחה בתחום בטרם נקיטת כל פעולה. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

תוכן עניינים
עורך דין יוני לוי
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

כדי לקבל שיחת ייעוץ באפשרותך לחייג עכשיו לטלפון 077-804-1632 או להשאיר פרטים כאן בטופס ואנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.

עו"ד אלוף שרותי מקצועי ואדיב, זמין תמיד לכל שאלה
אייל לוטטי
אייל לוטטי
16:03 31 Jul 22
מקצועיות על, יכולת לטפל בדברים בצורה המהירה ביותר, יכולת הקשבה והבנות הנדרש .הרבה מאוד מעבר מהמקובל אצל עורכי דין.
Mark Khakhamov
Mark Khakhamov
20:42 28 Jul 22
1.ראשית עו"ד יוני לוי הינו אדם שמביט על הלקוח בגובה העיניים .2.מעריך עם הלקוח את סיכויי התיק ומציג בפניו כל שלב באופן ברור3.חושב מחוץ לקופסה ומאידך שם לב אל הפרטים הקטנים בתיק . שזה דבר שאינו מובן מאליו4.הלקוח אינו עוד תיק -ניילונית על מדף הספרים אלא תיק מרכזי שעו"ד יוני שולט בו ישר והפוך וכל זה כדי לא לפספס נקודת זמן כלשהי בהליך המשפטי לשם מיצוי המקס האפשרי המשפטי לטובת התיק אותו מייצג5. עו"ד חרוץ , משוכלל ומתקדם טכנולוגית שהיום בימינו זה חובה .ממליץ !
Jonathan Cohen
Jonathan Cohen
08:45 29 May 22
נתן לי ייעוץ חינם בטלפון, אם כי לא רצה לקחת את התיק. הייתי משלם לו, אבל הוא רק אמר לי ביי ויום נעים. המעט שאני יכול לעשות זה לפרגן לו בכוכבים, ולספר שהוא אחלה בחור (מהיכרות טלפונית קצרה)
Roy Achiron
Roy Achiron
06:06 08 May 22
עו"ד מעולה, מקצועי, אדיב, ייצג אותי בצורה שלווה והצלחנו במשפט בזכות תכונותיוממליצה בחום על שירותיו
Ilanit Urfaly
Ilanit Urfaly
07:44 13 Apr 22
יוני היקר תודה רבה על השירות ויחס , אין ספק שאתה מקצועי בעבודתך
kobi moshe
kobi moshe
21:16 10 Jan 22
יוני הוא עורך דין ברמה גבוהה מאוד!קשוב , זמין והכי חשוב …הוא חד ! ששומר על האינטרסים של הלקוחות שלו .הוא ליווה אותי בשתי עסקאות נדל״ן ואני בטוח שבעתיד הוא ילווה אותי בעוד.ממליץ בחום!!
Eran Rahmani
Eran Rahmani
16:29 09 Jan 22
יוני היה עו״ד שלנו בענייני מקרקעין.הוא היה מקצועי, אדיב, בעל ידע עדכני ורלוונטי! תמיד זמין לשאלות ועונה בצורה הכי מפורטת שיש :)בזכות הניסיון הרב שלו, הוא יודע לזהות נקודות של חוסר הגינות שפועלות לרעתנו על מנת לוודא שאנחנו משיגים את התנאים הטובים ביותר.באמת נראה שאכפת לו ועושה את האקסטרה מייל עבור הלקוחות שלו.ממליצים בחום, 6 מתוך 5 כוכבים!
Miri N
Miri N
13:46 03 Jan 22
עו"ד יוני לוי כתב עבורי ועבור בת זוגתי הסכם ממון.כבר מההתחלה, המקצועיות הייתה ברורה לנו, כאשר קיבלנו שאלות מכוונות מסודרות, מענה מהיר וסבלני לכל שאלה ועניין ותשובות חותכות וברורות.בתוך כחודש, ההסכם כבר היה חתום ע"י בית משפט וההליך הסתיים בהצלחה.גם שכר הטרחה שעו"ד יוני לוי גבה היה הוגן.אנחנו ממליצים בחום עליו לכל מי שרק צריך עו"ד.בהצלחה!
עומר בנישו
עומר בנישו
08:07 15 Oct 21
עו״ד מקצועי ואדיב. הסביר את הדברים לעומקם ובצורה פשוטה והפגין מקצועיות רבה ואנושיות. כיף לקבל תחושה שיש אדם מאחורי הדברים.
Shirly5554 Shirly5554
Shirly5554 Shirly5554
17:49 13 Oct 21
ממליצה בחום!עו"ד מקצועי, אדיב, זמין ואנושי!!ליווה אותי בעיסקה משולשת של מכירת דירה, קניית דירה אחרת והשכרתה לשוכרים.עזר לי לפתור מצב מסובך של שוכרים שהפרו חוזה ולא פינו את הדירה במועד סיום השכירות, דבר שסיכן את כל המהלך. ליווה אותי לכל אורך הדרך, כאילו הייתי הלקוחה היחידה שלו. זמין ומגיב לכל שאלה, מייעץ ומרגיע, כאילו היה בעצמו שותף לעיסקה.. ממליצה מכל הלב!
Sigal Halperin
Sigal Halperin
20:49 05 Sep 21
בקצרה: עורך דין יוני לוי, הוא עורך דין גאון, פיקח מאוד, חריף ומלא אנרגיות והטיפול שלו (לפחות בנו) היה מהיר בטרוף.לפני שנה ו- 3 חודשים אשתי ואני התמודדנו עם דילמה קצת מורכבת... והאמת קצת מוזרה. מצאנו בית שמתאים לנו בול ועונה על כל הצרכים... אך בעלת הדירה התנהגה קצת באופן מחשיד והעורך דין שהיא לקחה, הביא לנו חוזה מאוד דרקוני.אז היינו בדילמה... לא ידענו אם לקחת את הדירה או לא, כאשר מצד אחד אנחנו כה רוצים אותה ומהצד השני ישנן נורות אדומות.אז התייעצתי עם עורך דין יוני לוי, אשר ליווה אותנו לכל אורך התהליך... בזכות האסטרטגיה שלו, הצלחנו לזהות מדוע בעלת הדירה התנהגה באופן דיי מוזר, ואף הפכנו את החוזה להרבה יותר הדדי וידידותי לנו.ומאז וברוך ה' ובלי עין רעה, אנחנו חיים בדירה הזאת באושר ועושר....אז יוני, תמשיך במה שאתה עושה... אני ממליץ עליך כעורך דין נדל"ן, מקרקעין וחוזים לכל המעוניין בכך.
יהונתן כהן
יהונתן כהן
16:20 19 Aug 21
מקצוען אמיתי. ליווה אותנו לאורך כל הדרך בזמינות מירבית ומענה איכותי ויסודי. מומלץ בחום!
Chen Weissman
Chen Weissman
20:10 15 Jun 21
יוני עו"ד מקצועי ביותר. בודק את הדברים לפרטי פרטים ונותן מענה אדיב ושירותי ללקוח. ממליצה בחום!
Yaara Ronen
Yaara Ronen
08:40 01 Jul 20
עו"ד אנושי, מקצועי והוגן. סייע לי מיוזמתו דרך פוסט שפרסמתי בפייסבוק וזאת מבלי לבקש תשלום וללא היכרות מוקדמת.
Tomer Shamai
Tomer Shamai
07:33 01 Jul 20
ליווה אותנו ברכישת דירה והיה מקצועי וזמין לאורך כל הדרך! ממליצים בחום!
טל פורת
טל פורת
19:06 22 Jun 20
עו"ד מצוין, אמין, עצמאי, ומקצועי.מומלץ בחום.
רועי שעבין
רועי שעבין
14:20 28 May 20
עו״ד יוני לוי ייצג אותי בעסקת מקרקעין, קיבלתי שירות אדיב, רציני ואחראי, העסקה בוצעה על הצד הטוב ביותר.השירות של עו״ד יוני מומלץ בחום!!!
Ziv Hayat
Ziv Hayat
12:34 27 May 20
ממליצה בחום, מקצועי, שירותי ואדיב.עזר לי מאוד, בטוחה שאעזר בו שוב בעתיד.
מור ק
מור ק
07:46 18 May 20
מקצוען אמיתי. מכיר את העסק והכי חשוב, בנאדם שכיף לעבוד איתו.ממליץ בחום
Yuval Klein
Yuval Klein
07:25 18 May 20
חשבנו שכשמדובר בלשכור דירה זה יהיה פשוט ושנוכל לעשות זאת לבד, אבל בדיעבד אין ספק שלא היינו מצליחים לעשות זאת בלי הליווי המקצועי של יוני מתחילת הדרך. הוא עזר, ליווה ותמך, ומנע מאיתנו הוצאות כספיות מיותרות. לא עושים יותר אף עסקת נדל״ן בלעדיו. ממליצים בחום! ד״ר אנה גלוחוב
מישל דיאצ'וק
מישל דיאצ'וק
14:28 13 May 20
עורך דין מקצוען והגון. מומלץ בחום!
מורן סבן
מורן סבן
08:50 30 Apr 20
יוני עורך דין בחסד עליון. חילץ אותי ממצב מאוד בעייתי שעורך דין לפניו לא כל כך הצליח.כבר מהפגישה הראשונה הייתה לי התחושה שניצב מולי בן אדם לפני הכל ולא פחות חשוב, אדם נבון שמכיר את רזי המקצוע ולא חושש לנקוטממליץ על שירותיו של יוני בחום רב ומניסיון
zoriel haviv
zoriel haviv
16:43 16 Apr 20
ממליצה בלב שלם ובשמחה רבה. מקצועי, אדיב, אמין, מדוייק.
Liat Levanon
Liat Levanon
09:21 13 Apr 20
מקצועי, מסור, מהיר והגון. עורך דין מומלץ בחום!
חן בוסקילה
חן בוסקילה
11:37 07 Mar 20
עו״ד מקצועי וקפדן שיורד לפרטים הקטנים ממולץ!
nir keidar
nir keidar
20:03 26 Feb 20
עו"ד יוני לוי העניק לנו שירות מקצועי ומהיר. מומלץ מאוד!
מאיר אטיאב
מאיר אטיאב
14:01 21 Feb 20
עו"ד מקצועי, אכפתי, ויסודי. מומלץ בחום!
Dudi Atias
Dudi Atias
13:55 21 Feb 20
ממליץ בחום!!יוני הוא עו"ד חרוץ, מקצועי, וישר- שילוב נדיר במחוזותינו.מסוג עורכי הדין היסודיים שאפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות בידיעה שהם ישיגו את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.
Ariel Jean
Ariel Jean
17:45 11 Feb 20
ייעוץ משפטי מצוין, מקצועי ואדיב.תותח בתחומו!
ori kam
ori kam
19:01 29 Jan 20
עו"ד לוי ברמה אחרת שמתבטאת במקצועיות ויושרה שאין שניים להם. יוני בעל לב זהב שמחפש תמיד את טובתו של הלקוח ,ולכן אני ממליץ עליו בחום.
Gil Ganel
Gil Ganel
05:21 29 Jan 20
שירות אמין, יסודי ומקצועי! ממליץ בחום
Tamir Sagi
Tamir Sagi
19:33 28 Jan 20
עו״ד מצויין, מומלץ בחום. יסודי, מקצועי ומאוד שירותי.
Gal Rotem
Gal Rotem
15:23 28 Jan 20
מענה מהיר ומקצועי לכל שאלהמומלץ בחום
עמית לוי
עמית לוי
10:18 25 Jan 20
עו"ד מקצועי, מהיר, יסודי ונחמד מאוד. מומלץ!
Marin Levy
Marin Levy
13:20 08 Jan 20
js_loader
מידע נוסף
לשיחת ייעוץ עם עורך דין
ללא עלות וללא התחייבות
חייגו עכשיו!