אודות

עו"ד יוני לוי מלווה עסקאות נדל"ן מסוגים שונים, לרבות עסקאות מכר דירות, נכסים מסחריים וקרקעות. במסגרת פעילותו בתחום ההתחדשות העירונית, יוני מלווה פרויקטים מסוג תמ"א 38 (חיזוק), תמ"א 38 (הריסה ובניה), פינוי ובינוי, ליווי יזמים, ניהול משא ומתן וגיבוש התקשרויות עם קבלנים, טיפול מול רשויות מיסוי מקרקעין, ליווי התנהלות של בעלי קרקע, רוכשים ושוכרים ועוד.

עורך דין יוני לוי מעניק ייעוץ משפטי צמוד ללקוח עוד מראשיתו של המשא ומתן תוך ביצוע של ככל הבדיקות המקדמיות הנדרשות בטרם קניית נכס המקרקעין בבטחה, לרבות אך לא רק: בדיקות משפטיות ועסקיות מקדמיות, עריכת חוזה המכר, דיווח לרשויות המס כחוק, רישום הזכויות בטאבו, ליווי מסירת החזקה וסיום מוצלח של העסקה לשביעות רצון הצדדים.

ייחודו של עורך דין יוני לוי הוא ביכולת להעניק, מעבר לייעוץ משפטי מקצועי ומקיף, ערך מוסף בדמות ניתוח הסיטואציה העסקית העומדת בפני הלקוח, ההערכה וניהול הסיכונים בעסקה,  והכל תוך מקסום רווחיות הפרויקט ללקוח.

משרדנו מצוי בקשרים הדוקים עם מומחים רלבנטיים בתחום (שמאי מקרקעין, מהנדסי בניין, אדריכלים, חברות בדק בית, יועצי משכנתאות, מודדים מוסמכים, מפקחי בנייה וכו'). כמו כן, אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מספר משרדי תיווך מקרקעין.

לעו"ד יוני לוי ניסיון עשיר בליווי עסקאות מקרקעין ובפרט ליווי עסקאות מהסוגים הבאים:

תחום לשון הרע

עורך דין יוני לוי מעניק ייעוץ וייצוג משפטי מקיף בכל הנושאים הרלוונטיים לתחום לשון הרע ותחום הגנת הפרטיות.

למשרד ניסיון עשיר בייצוג לקוחות וניהול הליכים מורכבים בפני הערכאות המשפטיות השונות.

בין היתר, משרדנו מתמחה בייצוג, הן כתובעים והן כנתבעים, בנושאים הספציפיים הבאים: לשון הרע כנגד אנשי ציבור ועובדי מדינה, לשון הרע כנגד תאגידים שונים, לשון הרע בעבודה, לשון הרע באינטרנט ובפרט ברשת החברתית פייסבוק, לשון הרע במשפחה, לשון הרע כנגד עורכי דין ושאר בעלי מקצועות חופשיים, תביעות בגין פגיעה בפרטיות וכיוצ"ב.

בתביעות לשון הרע, ניסיונו של עורך דין יוני לוי בא לידי ביטוי באפיון מדויק של הבעיה המשפטית שניצבת בפני הלקוח תוך קביעת האסטרטגיה הנכונה ודרכי הפעולה הנכונים לביצוע וכן על ידי הערכת הנזק שנגרם והכל כדי שיביאו להצלחת התביעה או לסילוקה, לפי העניין.

ייפוי כוח מתמשך

עורך דין יוני לוי הוסמך מטעם לשכת עורכי הדין לערוך ייפוי כוח מתמשך ללקוחותיו תוך שהוא מסייע בידם בתכנון העתיד בצורה קלה ופשוטה על ידי מתן כלים ופתרונות שיבטיחו את מילוי רצונותיהם ביום שלא יוכלו לעשות כן.

יתרה מכך, ניסיונו של עורך דין יוני לוי מאפשר לו ליצור מנגנון של איזונים ובלמים במסגרת ייפוי הכוח המתמשך עצמו בין קרובי המשפחה בכדי למנוע מריבות וחילוקי דעות תוך התרת כל הספקות הנלוות לתהליך.

לסיכום

עו"ד יוני לוי בוחר להתמקד במספר מצומצם של דיסציפלינות משפטיות, במטרה להעניק ללקוחותיו שירות מקצועי מותאם אישית, בחתירה תמידית למצוינות ועם ערך מוסף מקסימלי.

עורך דין יוני לוי חבר בוועדות המקצועיות הבאות:

חבר ועדת קניין ומקרקעין בלשכת עורכי הדין.

חבר ועדת נדל"ן בינלאומי בלשכת עורכי הדין.

חבר ועדת התחדשות עירונית בלשכת עורכי הדין.

חבר ועדת לשון הרע בלשכת עורכי הדין.

לעו"ד יוני לוי תואר במשפטים (LL.B) ותואר ראשון במנהל עסקים (B.A.) מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

יצירת קשר

שעות פעילות
יום א' – 9:00-20:00
יום ב' – 9:00-20:00
יום ג' – 9:00-20:00
יום ד' – 9:00-20:00
יום ה' – 9:00-20:00
יום ו' וערבי חג – 9:00-13:00
יום ש' וחגים – סגור

פרופילים ברשת

תמונות המשרד:

תעודות המשרד:

צפו בסרטון היכרות עם עו"ד יוני לוי
נגן וידאו

המידע לעיל מהווה מידע ראשוני בלבד ואין הוא מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואין באמור לעיל בכדי להוות המלצה לנקיטת הליכים ו/או להימנעות מהם. מומלץ להיוועץ עם עו"ד המתמחה בתחום בטרם נקיטת כל פעולה. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 60 ביקורות
×
js_loader