עורך דין ייפוי כוח מתמשך בתל אביב

תוכן עניינים

ייפוי כוח מתמשך הוא אחד מן המסמכים המשפטיים החשובים ביותר אותו יכול לערוך אדם בימי חייו. המשמעות הרבה שלו מחייבת כמובן את שכירתם של אנשים המקצוע הטובים והמתאימים ביותר לליווי התהליך, ובראשם – עורך דין ייפוי כוח מתמשך. כיצד בוחרים עורך דין כזה? מהו היתרון של עורך דין ייפוי כוח דווקא בתל אביב? על כל זאת במאמר ועוד שלפניכם.

 

מהו ייפוי כוח מתמשך?

ראשית יש לפתוח בהקדמה קצרה בדבר מהותו של ייפוי כוח מתמשך. ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי אותו עורך אדם בעל כשירות משפטית, על מנת לקבוע כיצד יתנהלו ענייניו הכספיים, הרפואיים והאישיים בעת בה הוא כבר לא יהיה בעל כשירות משפטית מתאימה על מנת לנהלם בעצמו.

ייפוי הכוח המתמשך אינו חייב לכלול את כל הנושאים הללו, ובהחלט ניתן לערוך ייפוי כוח שעוסק רק באחד או בשניים מהם.

 

כיצד לבחור עורך דין ייפוי כוח מתמשך?

החשיבות הרבה שנודעה למסמך המשפטי שנקרא "ייפוי כוח מתמשך", מחייבת בחירה נכונה ואחראית של עורך הדין שמלווה את ההליך. על מנת שתדעו לעשות את הבחירה הנכונה ריכזנו לכם מספר קריטריונים שחשוב לשים אליהם לב:

קריטריון ראשון: הסמכה לעריכת ייפוי כוח מתמשך

הקריטריון הראשון שחשוב לשים אליו לב בעת בחירת עורך דין ייפוי כוח מתמשך הוא כמובן תחום העיסוק של עורך הדין. למעשה, כשאנו מדברים על ייפוי כוח מתמשך המאפיין הזה חשוב כל כך עד שהמחוקק קבע בעצמו שלא כל עורך דין יכול לערוך מסמך כזה.

על פי קביעת המחוקק, רק עורך דין שעבר הכשרה מיוחדת, שבסופה קיבל הסמכה מאת האפוטרופוס הכללי, יכול לשמש כעורך דין מלווה בעת עריכת ייפוי כוח מתמשך. את רשימת עורכי הדין הללו תוכלו למצוא באופן פשוט באמצעות חיפוש מהיר בגוגל.
עריכת ייפוי הכוח המתמך על ידי עורך דין שלא הוסמך לצורך העניין היא פשוט חסרת משמעות, שכן ייפוי כוח שכזה לא יתקבל במשרדי האפוטרופוס הכללי, ובהתאם לכך לא יהיה ניתן לאוכפו בבוא העת.

 

קריטריון שני: ניסיון

תחום הידע המקצועי של עורך הדין הוא חשוב מאוד, ואין לזלזל בו כמובן, אך מעבר לכך – ערכו של ניסיון משפטי של ממש גם הוא לא יסולא בפז.

כאשר מדובר במסמך בעל יכולת פוטנציאלית לשנות ולהשפיע על חייו של אדם מקצה לקצה, חשוב לשכור לצורך המשימה עורך דין עם ניסיון מתאים בעריכתם של ייפויי כוח דומים. ניסיון כזה ימנע טעויות ויאפשר לכם לעבור את ההליך בבטחה.

קריטריון שלישי: יחסי אנוש

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך שפעמים רבות עריכתו כוללת בתוכה רגישויות אנושיות שונות. בהתאם לכך, אנשי המקצוע המלווים את ההליך צריכים גם הם להיות מודעים לרגישויות הללו, ולצורך לנווט את ההליך כולו ביניהן בבטחה.

בנוסף לכך, צריך עורך הדין ליצור תחושה נעימה ונינוחה בקרב הממנה, מייפה הכוח, ולהיות מסוגל ליצור איתו יחסי אמון, שכן לולא כך עלול הממנה למצוא את עצמו בסופו של התהליך ללא התאמה מדויקת בין רצונותיו לביטוי שלהם בייפוי הכוח.

 

קריטריון רביעי: פניות

משכו של תהליך עריכת ייפוי כוח מתמשך עשוי להשתנות ממקרה למקרה, אך בכל מקרה אסור שייפוי הכוח המתמשך ייערך תחת לחץ ודוחק של מי מן הצדדים. מדובר במסמך משפטי שיש לעורכו בשיקול הדעת ובכובד הראש המתאימים לו.
בהתאם לכך, לא מומלץ לשכור לצורך כך עורך דין שלוח הזמנים הצפוף שלו לא יאפשר לכם למצות את ההליך עד תומו.

 

מדוע עורך דין ייפוי כוח בתל אביב?

קריטריון חשוב נוסף בבחירתו של עורך דין, אותו לא הזכרנו בסעיף הקודם, עוסק בעניין הלוקאליות של עורך הדין. לכאורה ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי שאינו תלוי מקום, ולכן כל עורך דין, מכל מקום, יכול לערוך אותו.
הדבר כמובן נכון, אך בכל זאת ישנם מספר יתרונות לבחירה בעורך דין מקומי לצורך העניין.

 

הטרחה הנחסכת

היתרון הראשון הוא כמובן הטרחה הנחסכת בכך לכל המעורבים בעניין. למעשה, פשוט אין סיבה לנסוע רחוק לצורך עריכתו של ייפוי כוח מתמשך, כך שאם אתם גרים באזור תל אביב, כדאי לכם להיעזר בשירותיו של עורך דין ייפוי כוח בתל אביב.

 

נושאים רכושניים

בנוסף לכך, בייפוי כוח מתמשך עשויים להיכלל נושאים רכושניים, ובהם נושאים הקשורים למקרקעין שונים. לצורך ניסוח ייפוי כוח מתמשך מתאים למקרקעין הללו נדרשת לעיתים היכרות עם האזור ועם רשויות המקרקעין השונות באותו מקום. ליוויו של עורך דין מקומי שמכיר את כל אלו יכול לפיכך להוות יתרוך משמעותי.

מקומיותו של עורך הדין, ומתוך כך, היכרותו עם הרשויות המקומיות והניסיון שלו בעבודה עימן, יכול לסייע כמובן גם בעניינים שאינם רכושיים, ובאופן כללי להפוך את ההליך כולו לפשוט ולמהיר יותר.

מחפשים עורך דין ייפוי כוח מתמשך בתל אביב? פנו לעו"ד יוני לוי, עורך דין ייפוי כוח מתמשך מוסמך.
משרדנו נמצאים במגדל מידטאון, קומה 39, דרך מנחם בגין 144, תל אביב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

המידע לעיל מהווה מידע ראשוני בלבד ואין הוא מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואין באמור לעיל בכדי להוות המלצה לנקיטת הליכים ו/או להימנעות מהם. מומלץ להיוועץ עם עו"ד המתמחה בתחום בטרם נקיטת כל פעולה. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

עורך דין יוני לוי
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

כדי לקבל שיחת ייעוץ באפשרותך לחייג עכשיו לטלפון 077-804-1632 או להשאיר פרטים כאן בטופס ואנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.

מקצוען אמיתי. ליווה אותנו לאורך כל הדרך בזמינות מירבית ומענה איכותי ויסודי. מומלץ בחום!
Chen Weissman
Chen Weissman
20:10 15 Jun 21
יוני הוא עורך דין מצוין. פתר את הקייס שלי בנושא דיני אינטרנט בצורה מקצועית, מהירה וללא מעורבות בית משפט. הוא כתב מכתב מענה שסגר את המקרה עוד לפני שהוא התגלגל לשם, ובכך חסך לי המון כסף וכאב ראש. מומלץ בחום!
Daniel Alter
Daniel Alter
18:16 14 Jun 21
יוני עו"ד מקצועי ביותר. בודק את הדברים לפרטי פרטים ונותן מענה אדיב ושירותי ללקוח. ממליצה בחום!
Yaara Ronen
Yaara Ronen
08:40 01 Jul 20
עו"ד אנושי, מקצועי והוגן. סייע לי מיוזמתו דרך פוסט שפרסמתי בפייסבוק וזאת מבלי לבקש תשלום וללא היכרות מוקדמת.
Tomer Shamai
Tomer Shamai
07:33 01 Jul 20
ליווה אותנו ברכישת דירה והיה מקצועי וזמין לאורך כל הדרך! ממליצים בחום!
טל פורת
טל פורת
19:06 22 Jun 20
עו"ד מצוין, אמין, עצמאי, ומקצועי.מומלץ בחום.
רועי שעבין
רועי שעבין
14:20 28 May 20
עו״ד יוני לוי ייצג אותי בעסקת מקרקעין, קיבלתי שירות אדיב, רציני ואחראי, העסקה בוצעה על הצד הטוב ביותר.השירות של עו״ד יוני מומלץ בחום!!!
Ziv Hayat
Ziv Hayat
12:34 27 May 20
ממליצה בחום, מקצועי, שירותי ואדיב.עזר לי מאוד, בטוחה שאעזר בו שוב בעתיד.
מור ק
מור ק
07:46 18 May 20
מקצוען אמיתי. מכיר את העסק והכי חשוב, בנאדם שכיף לעבוד איתו.ממליץ בחום
Yuval Klein
Yuval Klein
07:25 18 May 20
חשבנו שכשמדובר בלשכור דירה זה יהיה פשוט ושנוכל לעשות זאת לבד, אבל בדיעבד אין ספק שלא היינו מצליחים לעשות זאת בלי הליווי המקצועי של יוני מתחילת הדרך. הוא עזר, ליווה ותמך, ומנע מאיתנו הוצאות כספיות מיותרות. לא עושים יותר אף עסקת נדל״ן בלעדיו. ממליצים בחום! ד״ר אנה גלוחוב
מישל דיאצ'וק
מישל דיאצ'וק
14:28 13 May 20
עורך דין מקצוען והגון. מומלץ בחום!
מורן סבן
מורן סבן
08:50 30 Apr 20
יוני עורך דין בחסד עליון. חילץ אותי ממצב מאוד בעייתי שעורך דין לפניו לא כל כך הצליח.כבר מהפגישה הראשונה הייתה לי התחושה שניצב מולי בן אדם לפני הכל ולא פחות חשוב, אדם נבון שמכיר את רזי המקצוע ולא חושש לנקוטממליץ על שירותיו של יוני בחום רב ומניסיון
zoriel haviv
zoriel haviv
16:43 16 Apr 20
ממליצה בלב שלם ובשמחה רבה. מקצועי, אדיב, אמין, מדוייק.
Liat Levanon
Liat Levanon
09:21 13 Apr 20
מקצועי, מסור, מהיר והגון. עורך דין מומלץ בחום!
חן בוסקילה
חן בוסקילה
11:37 07 Mar 20
עו״ד מקצועי וקפדן שיורד לפרטים הקטנים ממולץ!
nir keidar
nir keidar
20:03 26 Feb 20
עו"ד יוני לוי העניק לנו שירות מקצועי ומהיר. מומלץ מאוד!
מאיר אטיאב
מאיר אטיאב
14:01 21 Feb 20
עו"ד מקצועי, אכפתי, ויסודי. מומלץ בחום!
Dudi Atias
Dudi Atias
13:55 21 Feb 20
ממליץ בחום!!יוני הוא עו"ד חרוץ, מקצועי, וישר- שילוב נדיר במחוזותינו.מסוג עורכי הדין היסודיים שאפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות בידיעה שהם ישיגו את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.
Ariel Jean
Ariel Jean
17:45 11 Feb 20
ייעוץ משפטי מצוין, מקצועי ואדיב.תותח בתחומו!
ori kam
ori kam
19:01 29 Jan 20
עו"ד לוי ברמה אחרת שמתבטאת במקצועיות ויושרה שאין שניים להם. יוני בעל לב זהב שמחפש תמיד את טובתו של הלקוח ,ולכן אני ממליץ עליו בחום.
Gil Ganel
Gil Ganel
05:21 29 Jan 20
שירות אמין, יסודי ומקצועי! ממליץ בחום
Tamir Sagi
Tamir Sagi
19:33 28 Jan 20
עו״ד מצויין, מומלץ בחום. יסודי, מקצועי ומאוד שירותי.
Gal Rotem
Gal Rotem
15:23 28 Jan 20
מענה מהיר ומקצועי לכל שאלהמומלץ בחום
עמית לוי
עמית לוי
10:18 25 Jan 20
עו"ד מקצועי, מהיר, יסודי ונחמד מאוד. מומלץ!
Marin Levy
Marin Levy
13:20 08 Jan 20
מידע נוסף
לשיחת ייעוץ עם עורך דין
ללא עלות וללא התחייבות
חייגו עכשיו!
דילוג לתוכן