להשארת פרטים לשיחת ייעוץ:

עורך דין נדל"ן ומקרקעין יוני לוי

למשרד עו”ד יוני לוי ניסיון מקצועי של למעלה מ-10 שנים בתחום הנדל”ן והמקרקעין. אנו מלווים עסקאות נדל”ן מסוגים שונים, לרבות עסקאות מכר דירות, נכסים מסחריים וקרקעות.
אם אתה מוכרים או קונים נכס הגעתם למקום הנכון
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות
עומדים לפני רכישה או מכירה של נכס?
רכישה או מכירה של נכס זו עסקה משמעותית, אשר טומנת בחובה משמעויות חשובות עבור העתיד הפיננסי שלנו ושל משפחתנו . לכן, חשוב לבצע את העסקה בליווי עו”ד מקצועי בעל התמחות בתחום הנדל”ן והמקרקעין, שיודע לספק את כל השירותים הקשורים לעסקה.

עו”ד יוני לוי בוחר להתמקד במספר מצומצם של דיסציפלינות משפטיות בתחום הנדל”ן, במטרה להעניק ללקוחותיו שירות מקצועי, מותאם אישית, תוך חתירה תמידית למצוינות וערך מוסף מקסימלי.
משרדנו בתקשורת
לעו”ד יוני לוי ניסיון עשיר בליווי עסקאות מקרקעין ובפרט ליווי עסקאות מהסוגים הבאים:
קנייה ומכירה של דירות ובתים פרטיים.
קנייה ומכירה של נדל”ן מסחרי ומשרדים.
חוזה רכישת דירה
קנייה ומכירה של דירה יד 2.
קנייה ומכירה של מחסן
קנייה ומכירה של שטח קרקע.
קנייה ומכירה של מגרש.
קנייה ומכירה של של בניין.
רכישת דירה מקבלן
הסכם מכר מקרקעין
לעסקה מוצלחת ובטוחה
עורך דין מקרקעין - יוני לוי
תכירו אותי
עורך דין יוני לוי בן 35, נשוי ואב לשניים, גר ברעננה.

לעו”ד יוני לוי תואר במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים, הכולל התמחות במקרקעין מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (אוניברסיטת רייכמן).

עו”ד יוני לוי מעניק ייעוץ משפטי צמוד ללקוח עוד מראשיתו של המשא ומתן, תוך ביצוע של כלל הבדיקות המקדמיות הנדרשות בטרם קניית נכס מקרקעין בבטחה.

בין היתר, ליווי של עו”ד יוני לוי כולל בדיקות משפטיות ועסקיות מקדמיות, עריכת חוזה המכר, דיווח לרשויות המס כחוק, רישום הזכויות בטאבו, ליווי מסירת החזקה וסיום מוצלח של העסקה לשביעות רצון הצדדים.

ייחודו של עורך דין יוני לוי הוא ביכולת להעניק, מעבר לייעוץ משפטי מקצועי ומקיף, ערך מוסף בדמות ניתוח הסיטואציה העסקית העומדת בפני הלקוח, הערכה וניהול הסיכונים בעסקה, תוך מקסום רווחיות הפרויקט ללקוח.
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות
הידע המקצועי של עורך דין מומחה לדיני נדל"ן ומקרקעין , מאפשר לו לייעץ איך להוזיל עלויות עסקה, להפחית תשלומי מיסים ולערוך חוזה מקרקעין שמגן על הלקוח.
המלצות
js_loader
חבר ועדת קניין ומקרקעין
בלשכת עורכי הדין

חבר ועדת נדל”ן בינלאומי
בלשכת עורכי הדין

חבר ועדת התחדשות עירונית בלשכת עורכי הדין

חבר ועדת לשון הרע
בלשכת עורכי הדין

לעו”ד יוני לוי תואר במשפטים (LL.B) ותואר ראשון במנהל עסקים (B.A.) מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

עו"ד נדל"ן ודיני מקרקעין יוני לוי
מלווה אתכם משלב הבדיקה ועד קבלת המפתח
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות
שאלות ותשובות
0.5%+ מע"מ מעלות העסקה. בנכס ששוויו פחות ממיליון ₪, העלות היא 7,500+ מע"מ.
התשלום מביצוע עם חתימה על הסכם הרכישה או המכירה.

אם לא נחתם הסכם רכישה או מכירה אז משולם מחצית מגובה שכ"ט לו היה נחתם הסכם רכישה או מכירה. התשלום יבוצע מיד עם החלטת הלקוח לרדת מהעסקה. ראוי להדגיש ללקוח כי אנו הוגנים ואם לא ביצענו כלום או עבודה מעטה לא נגבה שכ"ט.

אנו מתמקדים ברכישה או מכירה של נכסים ולכן השירות כולל: ביצוע בדיקות מקדמיות רחבות אודות הנכס (בעיקר שמייצגים רוכש) הכוללת את זהות המוכר, מצב רישום הנכס (האם יש עיקולים, זכויות נוגדות, הערות מיוחדות ועוד, בודקים את תשריטי הבית המשותף והתאמתו למצב בפועל). כמו כן, מבצעים תכנון מס לצורך תשלום סכום המס המינימלי ביותר (חשוב לציין כי בעסקת מכירה בתחילה בעיקר נתמקד בגובה המיסים שיחולו בעת המכירה [היטל השבחה ומס שבח] ובהתאם לממצאים נדע לבצע משא ומתן מדויק יותר מול הרוכש). לאחר מכן, ונוכח הממצאים, ננהל משא ומתן מול הצד השני ונגיע לנוסח מוסכם של החוזה. לאחר החתימה על החוזה, נדווח לרשויות המיסים ונפעל עד לביצוע העברת הזכויות ע"ש הרוכש.

זו טעות נפוצה מאוד של הרבה רוכשי דירה מקבלן לחשוב שלא נדרש לשכור את שירותיו של עו"ד מטעמם שכן הם מחויבים בתשלום שכ"ט שמשולם לעו"ד של הקבלן לטובת רישום הדירה על שמם בטאבו. יחד עם זאת, הקבלן לא מייצג אותם, הוא מנסח את החוזה אך ורק מתוך ראיית טובתו של הקבלן בלבד ומשכך החוזה שמוגש ללקוח הוא חוזה מאוד מוטה לטובת הקבלן ודרקוני מאוד.

לכאורה בעסקה של רכישת דירה מיד שנייה אין את פערי הכוחות המובנים שנמצאים בעסקה מקבלן, אך בכל זאת גם עסקה כזאת דורשת ליווי אישי של עורך דין מהתחום. נכון, רוב הסיכויים שלא תפלו על נוכל גמור, אבל לא שווה לקחת את הסיכון כשכל כך הרבה כסף וציפיות מונחים על הכף. בנוסף, גם אם כוונות הצדדים טהורות לגמרי, כשגם המוכר וגם הקונה הם שחקנים חד פעמיים במגרש שלא מבינים הרבה בתחום, התוצאות עלולות קצת להתעקם. כי גם אם המוכר נראה בן-אדם טוב, בסופו של יום הוא מחפש להשיג את הרווח שלו ולא את שלך. גם פה חסכון קל בשכר טרחה לעורך דין עלול לעלות לכם הרבה אחר כך.

להלן ארבעת התפקידים העיקריים של עו"ד נדלן בתהליך רכישת דירה: 

– ברור בעלות, בדיקת ההיבטים התכנוניים, טיפול בענייני המיסוי, הבטחת זכויות הקונה

 

תפקידו של עורך הדין בעת מכירת הדירה הוא מגוון מאוד.

ראשית, תפקידו המרכזי של עורך הדין יהיה לוודא כי התנאים המתקבלים במכירת הדירה הם התנאים הטובים ביותר עבורכם, מה שיתבטא בכל השלבים החל מהסכום אותו תבקשו בעבור הדירה, תכנון המיסים השונים, ליווי המו"מ, חתימה על הסכם המכר והעברת הזכויות. 

למה לבחור במשרד עורכי דין יוני לוי?
המשרד דוגל ביסודיות ובמקצועיות בלתי מתפשרים במתן הייעוץ שניתן ללקוחותיו. יסודיות ומקצוענות באים לידי ביטוי בהכנה מוקדמת, במחשבה על מקרים ותגובות, באתגור המצב הקיים, ביציאה מאזור הנוחות וחיפוש אחר פתרונות נוספים למצבים משתנים, גם עבור טיפול בעסקאות “סטנדרטיות”.

לצד יסודיות ובמקצועיות בלתי מתפשרת במתן השירות, המשרד חרט על דגלו מהירות ביצוע לשם סיפוק רצון הלקוח. כמו כן, זמינות מלאה 24/7 לצרכי הלקוח בכל אפיקי התקשורת הקיימים.

הלקוח מתנהל מול עו”ד יוני לוי ולא מול מתמחה מטעמו.
״המטרה שלי היא לאפשר ללקוח להרגיש שהוא הלקוח היחידי שלי וכל משאבי המשרד מושקעים רק בו״
היתרונות שלנו
זמינות 24/7 בכל אפיקי התקשורת הקיימים.
טיפול יסודי ומקצועי לאורך כל התהליך.
0 בירוקרטיה מצידך.
מקסום רווחים ללקוח (תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בנדל”ן).
טיפול אישי של עו”ד יוני לוי.
מעל 10 שנות ניסיון.
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

לקבלת שיחת ייעוץ באפשרותך להשאיר פרטים בטופס המצורף, או לחייג אלינו

חבר פורום קניין ומקרקעין לשכת עורכי הדין

חבר ועדת התחדשות עירונית לשכת עורכי הדין

תואר BA במנהל עסקים בהתמחות מקרקעין

משרד מוביל בתחומו

מגדל מידטאון, קומה 39, דרך מנחם בגין 144, תל אביב

המידע לעיל מהווה מידע ראשוני בלבד ואין הוא מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואין באמור לעיל בכדי להוות המלצה לנקיטת הליכים ו/או להימנעות מהם. מומלץ להיוועץ עם עו"ד המתמחה בתחום בטרם נקיטת כל פעולה. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

משרדנו בתקשורת

Picture of עו"ד יוני לוי
עו"ד יוני לוי

עורך דין מקרקעין, המלווה פרויקטים של נדל"ן בארץ ובחו"ל כבר מעל 10 שנים. אני חי, נושם ואוהב את עולם הנדל"ן ושמח להעניק מהידע והניסיון המקצועי שלי ללקוחותיי. אני מאמין שלכל אחד מגיע עתיד כלכלי טוב ויציב, ואני כאן ללוות אתכם בפשטות, בתהליכים מורכבים בעולם הנדל"ן.

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 60 ביקורות
×
js_loader