עורך דין מקרקעין בתל אביב

תוכן עניינים

עורך דין מקרקעין הוא ככל הנראה איש המקצוע החשוב ביותר בליוויה של כול עסקת מקרקעין שמתבצעת, ועל כן יש לשים דגש מיוחד על אופן בחירתו של עורך דין מקרקעין בתל אביב.

 

עורכי דין מקרקעין בתל אביב

אחד הדגשים החשובים בבואו של אדם לבחור ליווי משפטי בעניין הקשור במקרקעין הוא הניסיון, הידע והמומחיות שברשותו של איש המקצוע.

עם זאת, רבים אינן חושבים באופן אינטואיטיבי על כך שרמת הידע והניסיון מושפעת גם מרמת ההיכרות עם אותו אזור נשוא המקרקעין שבלב העניין המשפטי.

במסגרת מאמר זה נפרוס מדוע כדאי לבחור דווקא בעורך דין מקומי בביצוען של פעולות משפטיות הקשורות במקרקעין בתל אביב ובסביבתה, על אף שלכאורה כל עורך דין מקרקעין יכול לעשות זאת.

 

תחום המומחיות של עורך דין מקרקעין בתל אביב

ניתן להכליל באופן גס את שירותיו של עורך דין מקרקעין באמצעות חלוקתם לשלושה תחומים שונים. נציג להלן את התחומים ואת תחום המומחיות המיוחד של עורך דין מקרקעין מקומי בתל אביב בכל אחד מהם:

 

תחום ראשון: עסקאות במקרקעין

התחום הראשון הוא תחום העסקאות במקרקעין. תחום זה כולל בתוכו כל העברה של זכות במקרקעין לאחר, כאשר העסקאות הנפוצות ביותר הן שכירות, קניית מקרקעין ומכירת מקרקעין.

עסקה במקרקעין מחייבת לרוב רישום בטאבו, לשכת המקרקעין המקומית, והתנהלות נוספת מול הרשויות המקומיות השונות. בהקשר הזה היכרות קרובה עם המערכת המקומית וניסיון רב שנים של עבודה צמודה, עשויים בהחלט לסייע בזירוז התהליכים ובהבאתה של העסקה לגמר מוצלח.

 

תחום שני: בעלות משותפת

התחום השני הוא תחום הבעלות המשותפת, המסדיר בתוכו את כל העניינים הנוגעים לאופן ניהולו של מקרקעין בבעלות משותפת, לאופן היווצרותה של הבעלות המשותפת ולאופן פירוקה בבוא העת.

בעלות משותפת הנמשכת לאורך זמן יכולה ליצור עניינים משפטיים שונים על בסיס קבוע, דבר שמצריך ליווי צמוד לקרוב של עורך דין. גם בהקשר הזה שכירת שירותיו של עורך דין מקומי, הקרוב פיזית לכל הנוגעים בדבר, עשויה להקל על בעלי המקרקעין ועל ניהולה התקין של הבעלות.

 

תחום שלישי: בית משותף

התחום השלישי מכיל בתוכו את כל העניינים המשפטיים הקשורים בבית משותף. בתל אביב הצורך בליווי משפטי בהקשר הזה הוא כמובן נפוץ במיוחד, שכן לא רבים הבתים שאינם בתים משותפים בעיר.

גם בתחום זה היכרות עם המבנים המיוחדים של העיר, הרכב האוכלוסייה של השכונות השונות, אופן השימוש של הדיירים במרחבים המשותפים, ועוד כהנה וכהנה עניינים הקשורים להבנה המקומית של העיר, יכולים בהחלט לסייע לעורך הדין לנהל את ענייני הבית המשותף על הצד הטוב ביותר.

 

מדוע כדאי לבחור במשרד מקרקעין בתל אביב?

במאמר זה הצגנו, ולו על קצה המזלג, את היתרונות בבחירת עורך דין מקומי לענייני מקרקעין בתל אביב, אולם כמובן שאין זהו המאפיין היחיד שיש לשים אליו לב בעת בחירתו של עורך דין כזה.

מאפיין נוסף משמעותי שיש לשקול בעת בחירת עורך דין מקרקעין קשור בצורת עבודתו של עורך הדין, האם מדובר בעורך דין שהוא חלק ממשרד עורכי דין הוא האם מדובר בעורך דין עצמאי לחלוטין.

 

היתרון של בחירת עו"ד עם ניסיון

היתרון בבחירת עורך דין ממשרד עורכי דין נעוץ בכך שלאותו עורך דין יש גב משפטי משמעותי יותר. בנוסף לכך, עורך דין שהוא חלק ממשרד נהנה לא רק מניסיונו שלו אלא גם מניסיונם המצטבר של שותפיו עורכי הדין.

אולם, היתרונות הללו עשויים לבוא על חשבון יתרון אחר והוא יתרון היחס האישי והליווי הצמוד. על כן מומלץ לרוב לאדם פרטי לבחור במשרד עורכי דין קטן יחסית, כך שיוכל להנות הן מיתרונותיו של ליווי משפטי משרדי והן מיתרונותיו של ליווי משפטי פרטי.

בעת ביצועה של פעולה במקרקעין הדורשת ליווי משפטי בתל אביב ובסביבתה כדאי כמובן לבחור במשרד מקרקעין השוכן בתל אביב ובכך להנות גם מיתרונות המקומיות שלו.

 

עו"ד מקרקעין תל אביב – לסיכום

פעולות משפטיות הקשורות במקרקעין הן בדרך כלל פעולות מסובכות שכדאי שילוו בידע ובמיומנות של עורך דין מוסמך, זאת מבלי להזכיר אץ העובדה שלעיתים החוק פשוט מחייב זאת, כמו למשל במקרה של רישום בטאבו בעת העברת בעלות.

ניתן בהחלט לומר כי בחירת עורך דין מקרקעין היא בחירה משמעותית, כזו שעשויה להשפיע על עתידה של העסקה, ועל כן יש לקחת אותה ברצינות הראויה, תוך שקילת כל השיקולים הרלוונטיים.

אחד מן השיקולים הללו קשורים בהיכרותו של עורך הדין עם האזור ועם המערכות העירוניות באותו מקום, או במילים אחרות – מקומיותו של עורך הדין, ועל אף שישנם אנשים רבים שאינם מעניקים חשיבות רבה לשיקול זה, הוא בהחלט עשוי להיות רלוונטי ומשמעותי להצלחתה של פעולה משפטית בתחום המקרקעין.

 

לפרטים נוספים על עורך דין מקרקעין בתל אביב פנו לעו"ד יוני לוי, עורך דין מקרקעין מומחה.

כתובת משרדנו: מגדל מידטאון, קומה 39, דרך מנחם בגין 144, תל אביב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

המידע לעיל מהווה מידע ראשוני בלבד ואין הוא מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואין באמור לעיל בכדי להוות המלצה לנקיטת הליכים ו/או להימנעות מהם. מומלץ להיוועץ עם עו"ד המתמחה בתחום בטרם נקיטת כל פעולה. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

עורך דין יוני לוי
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

כדי לקבל שיחת ייעוץ באפשרותך לחייג עכשיו לטלפון 077-804-1632 או להשאיר פרטים כאן בטופס ואנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.

מקצוען אמיתי. ליווה אותנו לאורך כל הדרך בזמינות מירבית ומענה איכותי ויסודי. מומלץ בחום!
Chen Weissman
Chen Weissman
20:10 15 Jun 21
יוני הוא עורך דין מצוין. פתר את הקייס שלי בנושא דיני אינטרנט בצורה מקצועית, מהירה וללא מעורבות בית משפט. הוא כתב מכתב מענה שסגר את המקרה עוד לפני שהוא התגלגל לשם, ובכך חסך לי המון כסף וכאב ראש. מומלץ בחום!
Daniel Alter
Daniel Alter
18:16 14 Jun 21
יוני עו"ד מקצועי ביותר. בודק את הדברים לפרטי פרטים ונותן מענה אדיב ושירותי ללקוח. ממליצה בחום!
Yaara Ronen
Yaara Ronen
08:40 01 Jul 20
עו"ד אנושי, מקצועי והוגן. סייע לי מיוזמתו דרך פוסט שפרסמתי בפייסבוק וזאת מבלי לבקש תשלום וללא היכרות מוקדמת.
Tomer Shamai
Tomer Shamai
07:33 01 Jul 20
ליווה אותנו ברכישת דירה והיה מקצועי וזמין לאורך כל הדרך! ממליצים בחום!
טל פורת
טל פורת
19:06 22 Jun 20
עו"ד מצוין, אמין, עצמאי, ומקצועי.מומלץ בחום.
רועי שעבין
רועי שעבין
14:20 28 May 20
עו״ד יוני לוי ייצג אותי בעסקת מקרקעין, קיבלתי שירות אדיב, רציני ואחראי, העסקה בוצעה על הצד הטוב ביותר.השירות של עו״ד יוני מומלץ בחום!!!
Ziv Hayat
Ziv Hayat
12:34 27 May 20
ממליצה בחום, מקצועי, שירותי ואדיב.עזר לי מאוד, בטוחה שאעזר בו שוב בעתיד.
מור ק
מור ק
07:46 18 May 20
מקצוען אמיתי. מכיר את העסק והכי חשוב, בנאדם שכיף לעבוד איתו.ממליץ בחום
Yuval Klein
Yuval Klein
07:25 18 May 20
חשבנו שכשמדובר בלשכור דירה זה יהיה פשוט ושנוכל לעשות זאת לבד, אבל בדיעבד אין ספק שלא היינו מצליחים לעשות זאת בלי הליווי המקצועי של יוני מתחילת הדרך. הוא עזר, ליווה ותמך, ומנע מאיתנו הוצאות כספיות מיותרות. לא עושים יותר אף עסקת נדל״ן בלעדיו. ממליצים בחום! ד״ר אנה גלוחוב
מישל דיאצ'וק
מישל דיאצ'וק
14:28 13 May 20
עורך דין מקצוען והגון. מומלץ בחום!
מורן סבן
מורן סבן
08:50 30 Apr 20
יוני עורך דין בחסד עליון. חילץ אותי ממצב מאוד בעייתי שעורך דין לפניו לא כל כך הצליח.כבר מהפגישה הראשונה הייתה לי התחושה שניצב מולי בן אדם לפני הכל ולא פחות חשוב, אדם נבון שמכיר את רזי המקצוע ולא חושש לנקוטממליץ על שירותיו של יוני בחום רב ומניסיון
zoriel haviv
zoriel haviv
16:43 16 Apr 20
ממליצה בלב שלם ובשמחה רבה. מקצועי, אדיב, אמין, מדוייק.
Liat Levanon
Liat Levanon
09:21 13 Apr 20
מקצועי, מסור, מהיר והגון. עורך דין מומלץ בחום!
חן בוסקילה
חן בוסקילה
11:37 07 Mar 20
עו״ד מקצועי וקפדן שיורד לפרטים הקטנים ממולץ!
nir keidar
nir keidar
20:03 26 Feb 20
עו"ד יוני לוי העניק לנו שירות מקצועי ומהיר. מומלץ מאוד!
מאיר אטיאב
מאיר אטיאב
14:01 21 Feb 20
עו"ד מקצועי, אכפתי, ויסודי. מומלץ בחום!
Dudi Atias
Dudi Atias
13:55 21 Feb 20
ממליץ בחום!!יוני הוא עו"ד חרוץ, מקצועי, וישר- שילוב נדיר במחוזותינו.מסוג עורכי הדין היסודיים שאפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות בידיעה שהם ישיגו את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.
Ariel Jean
Ariel Jean
17:45 11 Feb 20
ייעוץ משפטי מצוין, מקצועי ואדיב.תותח בתחומו!
ori kam
ori kam
19:01 29 Jan 20
עו"ד לוי ברמה אחרת שמתבטאת במקצועיות ויושרה שאין שניים להם. יוני בעל לב זהב שמחפש תמיד את טובתו של הלקוח ,ולכן אני ממליץ עליו בחום.
Gil Ganel
Gil Ganel
05:21 29 Jan 20
שירות אמין, יסודי ומקצועי! ממליץ בחום
Tamir Sagi
Tamir Sagi
19:33 28 Jan 20
עו״ד מצויין, מומלץ בחום. יסודי, מקצועי ומאוד שירותי.
Gal Rotem
Gal Rotem
15:23 28 Jan 20
מענה מהיר ומקצועי לכל שאלהמומלץ בחום
עמית לוי
עמית לוי
10:18 25 Jan 20
עו"ד מקצועי, מהיר, יסודי ונחמד מאוד. מומלץ!
Marin Levy
Marin Levy
13:20 08 Jan 20
מידע נוסף
לשיחת ייעוץ עם עורך דין
ללא עלות וללא התחייבות
חייגו עכשיו!
דילוג לתוכן